Magic..and...something more
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ форум пълен с нови приключения и забавления!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моста

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Дестени Клорб
Admin
Admin
Дестени Клорб


Брой мнения : 96
Registration date : 14.03.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Моста   Моста Icon_minitimeСря Мар 18, 2009 6:44 pm

Моста бе едно от най-романтичните места.
То бе толкова магическо...омайваше всеки който минеше.Свтлината играеше с въображението му а аромата на цветя те опияняваше.
Върнете се в началото Go down
https://magic-place.forumotion.net
Nicko_Korelly
Магьосник
Nicko_Korelly


Брой мнения : 24
Registration date : 16.03.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 6:36 pm

Нико реши да се да излезе и да разгледа града.Излизайки от замъка той тръгна на ляво към към градините където живееха ефите и фейте.Докато се разхождаше той стигна до един мост,Минавайки по него той се спря на средата и започна да се любюва на прекрасната гледка която имаше тук,така неусетно се изниза около час по едно време му се счуха стъпки обърна се и видя...
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
Вампир
Alice Cullen


Брой мнения : 28
Registration date : 22.03.2009
Местожителство : Cullens' House

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 7:28 pm

Алис, която се приближаваше и отвеяна физиономия. Тя очевидно още не го бе забелязала. Това му даде няколко секунди да огледа лицето й, наподобяващо порцеланова кукла, преди Кулен да срещне погледа му. Отговорът на сепването му беше усмивка.
-Здравей. Нещо против малко компания?
-Не. Никак даже.
Жената се озова до него по-бързо от нормалното за едно човешко същество, след което се подпря на лакти на парапета и се загледа в залязващото слънце.
След няколко минути на мълчание хоризонтът се покри с ярко червен цвят за част от секундата, след което деят отстъпи място на вечерта.
-Любимото ми време от деня. Най-красивото, впрочем- каза тя, все още без да го поглежда.
Нико само кимна едва доловимо.
След това Кулен резко се обърна към него с широка усмивка, откриваща заострените й кучешки зъби.
-Аз съм Алис Кулен-протегна ръка тя...
Върнете се в началото Go down
Дестени Клорб
Admin
Admin
Дестени Клорб


Брой мнения : 96
Registration date : 14.03.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 7:18 pm

Дестени имаше малко свобовдно време и реши да потича.
Излезе извън замъка и се запъти до моста..
Въздухът беше чист а вятарът си играеше с косата й.Птиците пееха,а слънцето проникваше през листата.Когато Дестни беше там се огледа,направи няколко подгряващи упражнения и започна да тича.
След около 20 минути в крачка тя седна на една пейка..Махна с ръка и и пред нея се появи малка бутилка със студена вода.Тя утоли жаждата си стана и се запъти отново към замъка.
Върнете се в началото Go down
https://magic-place.forumotion.net
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 4:43 pm

Лестор подскокна и се качи изправен на една пейка. От там се превъртя със
салто във въздуха и застана на земята. Това го повтори още 2-3 пъти. После
извади меча си.
Моста 11738164.th
Замахваше, мушкаше и парираше. Удряше с ръка и риташе. Често се движеше, за да избегне въображаемите противникови удари.
Лестор прибра меча и се съсредоточи. Изведнъж пред него се появи каменнна стена, Той започна да праща огнени топки по нея. Това го правеше в продължение на 10 - 15 минути, докато стената не изчезна от само себе си. Младежът си тръгна.
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:34 am

Реших да отидаи да се поразходя. Седнах на една пейа, за да се насладя на обсановката. Тъкмо гледах небето дад , когато....
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 10:08 pm

Времето беше много приятно и Лестор реши да се поразтъпче. Вървеше бавно и се радваше на разходката. По едно време се поумори и реши да си потърси някоя пейка. Намери една и седна. На нея имаше и едно момиче. Тя беше с гръб към чернокосият и той предпочете да не се обажда. Не искаше да я обезпокои.
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:00 pm

Докато гледах небето ено момче седна до мен. Обървах се бавно и го погледнах.
- Здравей. Казвам се Елионор. - казах аз с мил глас
- Приятно ми е. Лестор. - каза той и протегна ръка. Здрависах ме се.
- Е харесва ли ти тук? - попитах аз
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:32 pm

- Да - усмихна се Лестор. - Харесва ми. А на теб?
- На мен също - отвърна Елинор.
Настъпи кратко мълчание. После Лестор извади от джоба си пликче със сушени кайсии и попита:
- Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 9:43 am

- Благодаря. - казах аз и си взех една сусена кайсийка.
- Та каква е твоята история? - попитах аз. Нали хората могат да си задават такива въпроси? Дали не е прекалено личен? Rolling Eyes Той се подсмихна и започна да разказва...
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:24 pm

- Роден съм в едно имение на 15 -на километра от града - зарочна Лестор.. - Като седмо поред дете, все момчета. Прървите 14 години, впрочем сега съм на 25 живота ми беше предимно игри и уроци. Докато една нощ не ни нападнаха и от цялото семейство само аз оцелях. - Дългокосият замълча за няколко секунди и продължи:
- После близо 9 години скитах и се учих на магии, и същевременно продължавах да се упражнявам, като боец. А заедно с това работих като крадец, бодигард, наемен войник, корсар.. Накрая, когато станах достатъчно силет отмъстих за близките си. След това изкарах 20-на месеца в един манастир, но монашеството не е за мен и дойдох тук. - Лестор замълча за малко и попита:
- А твойта история Каква е
- Ами..-започна Елинор
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 5:11 pm

- Не е нищо особенно. Майка ми и баща ми много често пътуват и почти не ги виждам. Бях отгледана от елфи. - казах аз
- Никакво кърваво минало - попита той с фалшива сериозност
- Съжелявам, но не - казах аз със сериозно изражение. След това и двамата прихнахме. След като спяхме да се хилим попитах:
- Е коя зодия си? - попитах аз
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 5:58 pm

- Стрелец - отвърна Лестор и изяде още една кайсия. До пейката растяха цветя. Младежът откъсна едно и го подаде на момичето с думите:
- Заповядай. А твоята зодия каква е?
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 6:21 pm

- Благодаря. - казах аз си смутено погледнах надолу. По принцип бях срамежлива.
- Ами скорпион и много често си проличава. - отговорих с дяволита усмивка. Това определено го развесели. Very Happy
- Е с какво толкова се отлечават скорпионите. - попита той с усмивка. Сигура бях, че знаеше. Те бяха всеизвестни.
- Скорпионът притежава сложна натура. - pdmf'kdn dp
-Силни емоции, бушуващи чувства, борби, напрежение, но и неразгадаемост за останалия свят. Скорпионът притежава уникалния талант да прониква в същността на хората и нещата с хипнотичен поглед и остър ум. Външното самообладание и невъзмутимост са само маска. Скорпионът притежава невероятна вътрешна сила и мощ, както и самостоятелност на решенията, волен дух, който не се влияе от другите. Дръзки и самоуверени същности, обичат да се налагат. Надарени са с невероятна виталност и критична нагласа към света, обичат властта. Към трудностите и неприятностите в живота подхождат активно, с гордо вдигната глава и устременост към успех, както със сърцето, така и с разума си. Не са наивни, нито мекушави, нито БЕЗОБИДНИ. Скорпион е известен с изпепеляващата си и унищожителна отмъстителна стихияи скорпионите са много взискателни. - казах аз и приключех си речта си и го погледнах.
- А с какво са специфично стрелците? - попитах аз, за да му го върна и се усмихнах дяволито. Да определено ми личеше, че съм скорпион.
Моста Scorpio_foto
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 8:54 pm

- Ние сме като огъня - засмя се Лестор. - романтични и чумствителни и едновременно с това изпепеляващо страстни. Верни приятели, но и ужасни врагове. Авантюристи, а също така и домошари. Избухливи и импулсивни, но честни. Обикновено говорим и правим каквото мислим и не плащаме данък "обществено мнение" . Агресивни и упорити и рядко се отказваме, когато считаме, че сме прави. От една страна жизнени, енергични и щедри, а от друга арогантни, свидливи и егоисти. Обичаме изкуството, както и да командваме, обаче за физическа работа не ни бива особено. Май това е всичко - завърши младежът и пак се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 9:13 pm

Усмихнах си и погледнах надолу.
- Кой ти е любимият цвят? - попита той.
- Оранжево и сиво. - казах аз и се усмихнах
- Сиво? - повдигна вежда
- Да обичам сивото.
- Сериозно! Но защо. Сивото е цвета на робите, на дъждовните облаци и безличието.
- Това е само едната гледна точка. Обичам сивото, защото е приятно и успокояващо. Носи ми голям душевен мир. Изобщо не е цвета на робите, а и обичам дъжда. - казах аз и се загледах замечтано към небето. Любимото ми време беше да пръска дъждец, и да туха топъл вятър.
- А кой е твоят любим цвят? - попитах аз все жоще неотмествайки поглед от небето. И той се загледа в небето и каза...
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 10:25 pm

- На първо място черното. - отвърна Лестор. - Знам, че повечето го смятат за мрачен, но за мен е преди всичко загадъчен. Напомня, че нищо не е вечно. Харесвам също така зеленото, което е цвета на тревата и действа успокояващо, а също така и небесно синьото , понеже поне на мен ми дава усещане за свобода. Освен това оранжевото и кафявото. - Младежът погледна момичето и попита:
- Какво обичаш да птравиш в свободното си време?
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 10:56 pm

- Ами обечам да чета, да гледам през прозореца, да снимам. Много обичам да се занимавам с фотография. често чета за нея и се уча да снимам. Също така обечам да се разхождам из природата. Много често правя дългииии разходки. Развам се на зеленината, на птичките и тревата. Обичам да гледам небето. Много обичам също така да тичам и да бера цветя. Познавам добре билките и често бра и си правя чай. - казах аз и се загледах в цветята около пейката
- Ами ти какво правиш през свободното си време? - попитах аз и го погледнах с любопитство
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 11:58 pm

- И аз обичам да се разхождам сред природата - отвърна Лестор. Най - вече през пролетта и лятото. А също така и да чета. Преди всичко романи. Исторически, приключенски, фантастични, любовни. Както и стихове. Харесва ми и да готвя, обаче променям рецептите по свой вкус...
След кратко затишие Лестор отново проговори:
- Извинявай за малко нахалния въпрос, но имаш ли си приятел? Някой по - специален? - Лицето му изразяваше само любопитство, но на ум си казваше: " Моля те кажи не. Кажи Не".
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 5:01 pm

- Не. - казах аз и са замислих за изминалите си връзки. Бяха много малко, не ме биваше много в тази област.
- Наистина?!? Защо? - попита той. Не обърнах внимание на смутената нотка в гласа му. Замислих се за висичките си връзки. Бяха само 3 и с елфи. Имах 2 сериозни връзки и 1 несериозна.
- Ами не ме бива много в това. - казах аз чуствайки се като пълна идиотка, изчервих се и разбира се погледнах надолу. Тогава...
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 6:48 pm

Момичето наведе глава. Лестор не се сдържа, протегна ръка и погали внимателно косата й. Усещането беше все едно гали свила. Отддръпна ръката си и проговори:
- Не се срамувай. По - добре молко, но стойностни връзки, отколкото много за по 2-3 вечери. - Повечето от неговите бяха точно от втория вид. Младежът замълча 3-4 секунди и попита:
- Искаш ли утре да си направим пикник?
Елинор вдигна глава и то погледна...
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 7:30 pm

Добре, че бях добър метаморфмаг имаче лицето ми щеше да бъше по-червено и от домат. Не бях свикнала хората да ми правят комплименти. по-скоро бях свикнала да чувам шушукане и обумване от колкото нещо хубаво за мен. Вдигнах глава и го погледнах. Надявах се да не ме поднася защото щях да го УБИЯ Laughing Е май не се шегуваше. Очите му... бяха толкова сериозни, но и замислени. Не някък преценяващи възможностите. Е май седеше на тръни.
- Да с удоволствие ще дойда. - казах аз усмихвайки се. Лицето му светна. Усетих нова вълна на узчервяване и се опитах да я спра. Е май успях само наполовина.
- Къде? - попитах аз, но той не ми отговори нищо. Само ме гледаше, не поскоро се взираше в очите ми. Повдигнах вежда той не отмести поглед, но каза....
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 7:56 pm

Момичето се съгласи да отидат на пикник и Лестор засия.
- Къде предлагаш да идем? - попита го Елинор.
Той не отговори веднага, понеже я гледаше в очите. После каза:
- Ами може край пейките? Или по - добре до пътеката, но не прекалено близо. Всъщност най - добре ти реше - предложи дъргокосият.
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
katerina1991
Елф
katerina1991


Брой мнения : 336
Registration date : 21.04.2009

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 9:02 pm

Амии..... не знаех какво да кажа. Не познавах околността добре но се сетих за едно магично място. Там където живееха русалките, където те за няколко часа ставаха хора.
- Ами може при Малкото море. На брега. - казах аз замечтано и го погледнах
- Може. И ти ли харесваш русалки? - попита той и нещо в очите му проблясна. Сигурно си е спомнил нещо. Не исках да знам какво. По природа бях МНОГО ревнива. Е усмихнах се на последната си мисъл. Беше глупаво. Е аз и без това си бях странна.
- Ами никога не съм виждала- казах аз и се загледах още повече в очите му. Глозкаше ме любопитство, защото проблясъка в очите му се засили. scratch
- А ти познаваш ли? - попитах аз. Знаех, че не искам да знам, но имах силно любопитство. Не, измъчваше ме любопитството.
- Да. Познавах... - каза той и почна разказа си
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Магьосник
DARTHVERENI


Брой мнения : 401
Registration date : 19.03.2009
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 11:01 pm

- По това време - започна Лестор - бях на 18 и бях част от екипажа на каперски кораб. Попаднахме в буря, а преди това се наложи да избягаме от битка, но с доста повреди. И естествено кораба потъна. Само аз останах жив. Няколко часа се носих по вълните върху отломка от мачта, когато се натъкнах на акула. Ситуацията беше аз или тя и изведнъж се появиха няколко русалки и я прогониха, а после ме придружиха до брега. Няколко дни по - късно пък аз им направих услуга...
- И после? - попита Елинор.
- Едната се казваше Таермия и не беше така красива като теб (един от принципите на Лестор беше никога да не казва на жена, че намира друга за по - красива от нея, дори това да е вярно), но все пак. Двамата бързо се "сближихме" . Бяхме заедно 5 или 6 седмици, макар че по - далеч от целувки не стигнахме. После тя се омъжи, но стига за това. Миналото си е минало. - Младежът поглесна небето и продължи:
Ще трябва да тръгвам. От къде да те взема утре? И в колко часа?
Върнете се в началото Go down
http://WWW.adventurworld.niceboard.net
Sponsored content





Моста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста   Моста Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моста
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Magic..and...something more :: Основни неща! :: Градините :: Моста-
Идете на: